« بوق | صفحه اصلی | How to »

سیاستمدارهای دفرمه در ایرنا

September 12, 2010 12:04 AM

چند بار است هی می‌خواهم بنویسم و بعد بی خیال می‌شوم که به من چه؟ حتما این سایت‌های معظم صاحاب! ندارند. ولی خب من کارم اقتضا می‌کند که هر روز خبرگزاری های مختلف، از جمله خبرگزاری‌های ایرانی را ببینم و نمی‌توانم حرص نخورم.

خانم‌ها و آقایان خبرگزاری دولتی جمهوری اسلامی! 
من اهل فحش دادن نیستم هر چند این قدر از دست تان شاکی می‌شوم که بتوانم بد و بیراه هم بگویم ولی از باب امر به معروف و نهی از منکر می‌نویسم که شما خجالت نمی‌کشید از این عکس ریسایز کردن‌تان؟
این یکی و این یکی را هم ببینید. 

 دویست سیصد هزارتومان از آن بودجه دوازده رقمی‌تان را خرج کنید یک نفر بیاید الفبای فتوشاپ را به شما آموزش بدهد. خرج های مهم ‌تر دارید؟ باشد، توی همین اینترنت سرچ کنید که چطور می‌شود اندازه عکس را تغییر داد و راهنمایش را بچسبانید بالای سرتان. 

حال گوگل کردن هم ندارید اشکال ندارد من همین جا برایتان می نویسم که وقتی می خواهید یک عکس بزرگ را به اندازه فریم عکس های سایت کوچک کنید شیفت را بگیرید تا عکس طرف قلمبه و داغون و دفرمه از کار درنیاید. عکس های سایت تان را درست کنید مبارزه با جریان فتنه و رزمندگان جنگ نرم و اینها پیشکش.


اینجا و اینجا و این یکی جا هم عکس‌ها را می‌توانید در فلیکر ببینید. هر چند احتمال می‌دهم اگر کسی تا حالا در آن سازمان معظم به عقلش نرسیده که این عکس‌ها مشکل دارند از این به بعد هم عقل کسی به اصلاح‌شان برسد. 

masoome naseri | 12:04 AM

 

نظرخواهی

وب سايت داغون اينها عکس را به صورت اتوماتيک ريسايز ميکنه. اينها برداشتند توي سورس برنامهشون يک سايز طول و عرض تعريف کردن بعد عکس رو با هر سايزي که آپلود مي کنند عکس کوچک و بزرکش را ريسايز شدهنشان ميده. مشکل از اينجاست که فقط عکس رو به صورت افقي توي سايت در نظر گرفتن و وقتي عکس عمودي رو آپلود مي کنن عکس از ارتفاع فشرده ميشه.!!!

ارسال شده توسط: مجيد در ساعت September 14, 2010 10:28 PM

این عکسها همینجور دفرمه باشن بهتره ، بیشتر بهشون میاد!

ارسال شده توسط: indokhtare در ساعت September 12, 2010 01:37 PM

عکس‌ها مشکلی ندارند، مشکل از وب سایت است که باعث دفرمه شدن است. روی عکس‌ها کلیک راست کنید و View Image رو در Firefox بزنید. میبینید که در نسبت طول و عرض به هم نخورده است.
به جای الفبای فتوشاب، الفبای طراحی وب بهشان یاد بدهید.

ارسال شده توسط: فرزاد در ساعت September 12, 2010 06:21 AM

نظر شما چيست؟


Remember personal info?