« زمان گذشت و نگاهم هنو به راه تو مونده | صفحه اصلی | آیفون دو »

چپ

April 17, 2010 11:55 PM


هیچ وقت این قدر به دست چپم فکر نکرده بودم که چه تکه کم مصرفی است نسبت به دست راستم. امروز زیر دوش که آب با فشار به دستم می‌خورد فهمیدم چقدر مشکل دست راستم جدی است و نباید تا مدتی ازش کار بکشم. این است که الان با دستمال گردن بسته‌امش به گردنم و دارم تلاش می‌کنم با دست چپ اینها را بنویسم.
 دست چپم طفلکی غیر از این که موجود تنبلی بار آمده با سمت راست کیبورد هم آشنایی چندانی ندارد مثلا همین الان برای پیدا کردن میم و نون در سمت راست هم " را فشار داد هم : را و هم جی را. بعد سرش داد زدم که الاغ میم ال است و نون کا. ولی بعد دلم سوخت طفلکی گناهی ندارد یک عمر سمت چپ کیبورد بالا و پایین رفته است و بالای سر اس و دی و دبلیو و ایکس چرخیده است حالا از کجا بداند سمت راست کیبورد کی به کی است.
روی پد لپ تاپ هم نمی‌تواند راحت بالا و پایین برود.

چند وقت که مجبور شد سمت راست کیبورد بچرخد خودش راهش را پیدا می‌کند. به نظرم الان عذاب وجدان دارد که مثل دست راست خرکاری نکرده و درد نمی‌کند. یک جور حس مرفه بی درد بودن دارد. عجیب است که دست چپ مرفه بی درد بشود اما شده.
حالا هم گیج و منگ زل زده به سمت راست بالای کیبورد می‌‌خواهد بداند ح را از کجا بردارد که بنویسد حالا. چند بار [ و پی و او و آی را زد تا فهمید ح همان پی است.
بالاخره درست می‌شود. چاره ندارد.

masoome naseri | 11:55 PM

 

نظرخواهی

ببین الان دنیا دنیای راستیاس...!!!
به نظرم الان موقعیت خوبی نیست. دست از سر چپیا بردار...!!!
من هرچی برات نظرمو مینویسم و میفرستم میگه خطا...!!!

ارسال شده توسط: شیباک در ساعت April 21, 2010 09:41 PM

بلا دور خواهر مجاهد! پس این بود که امروز نبودی. خدا بد نده. تو از اول هم چپ می زدی. حالا دیگر واضح و مبرهن شده بر خودت و همه. اما دست از راه راست برندار. این چپ همه ش همین است. نمی داند چی به چی و کی به کی ست و مرفه بی درد و درمان است. دعا می کنم زودتر به راه راست برگردی.

ارسال شده توسط: Sibak در ساعت April 18, 2010 12:46 AM

نظر شما چيست؟


Remember personal info?