« افسانه های تاریخ مصرف گذشته | صفحه اصلی | آرزو می‌کندم با تو شبی بودن و روزی »

در باب وصله های ناجور

December 29, 2009 02:35 PM

در مورد "پکیدگی سیاسی" سازمان معظم مجاهدین خلق من چه دارم که بگویم؟ همه گفتنی ها را اعضای در رفته و جان به در برده از این سازمان گفته اند. شده اند چوبی که برخی کشورهای غربی خیال می کنند می توانند علیه جمهوری اسلامی به کارش بگیرند و جمهوری اسلامی هم فکر می کند می تواند با استفاده از بدنامی آنها، همه مخالفانش را به آلودگی آنها بچسباند و بدنام کند. 

این عده اندکی که برچسب مجاهدین/ منافقین به آنها می چسبد این روزها در شرایطی که نه راه پس دارند و نه راه پیش در مرز دعواهای ایران و عراق و اتحادیه اروپا گیر کرده اند، بیچاره و آواره. 
جمهوری اسلامی اگر می خواهد به نام مجاهدین خلق، بی شمار هواداران جنبش سبز را متهم کند به فرمان گرفتن از آنها باید قبلش به این سوال جواب بدهد که این همه سال سربازان گمنام امام زمان چه می کرده اند که مجاهدین/ منافقین مورد نظر توانسته اند  این قدر که اینها ادعا می کنند سازمان دهی کنند و هوادار جمع کنند؟ یا این که حرفی بزنند که بگنجد!

 گمان نکنم از این آبی که از سر بی تدبیری گل آلود شده، به مریم قجر عضدانلو، موسوم به رجوی هم چیزی برسد. ایشان تور و قلابش را بردارد ببرد جای دیگری. 

masoome naseri | 02:35 PM

 

نظرخواهی

منظور از اين حرف اين نيست كه همه جنبش سبز دنباله روي منافقين هستند كه شما اين حرف رو مي زنيد. بلكه در خروش سبزها، عناصر منافق سو استفاده مي كنند و در اون شلوغي تير خودشون رو رها مي كنند.
متاسفانه سبزها اين روزها همه انتقادها رو به خودشون مي گيرند

ارسال شده توسط: ميثم در ساعت January 14, 2010 12:33 AM

مجاهدین با آن افکار دیکتاتور مآبانه شان که همه چیز را در پیروی کورکورانه از رجوی می دانند، و با آن فحاشی ها و عصبیت های منحصر به فرد پیروان شان چه جایگاهای در جنبش آزادیخواهی مردم ایران می توانند داشته باشند؟ آن ها که همه آزادیخواهان را مزدوران رژیم می دانند. آن ها اگر ذره ای معتقد به آزادی و حرمت به حقوق انسان ها بودند، دو سه هزار طرفدار خود در اشرف را مانند بردگان چشم و گوش بسته محبوس و مغزشان را مانند بسیجیان ولی فقیه شستشو نمی دادند. آن ها عمله رژیم اند تا جنایات خود را به گردن آن ها بیندازد و در نزد هوتداران احمق و مزدورش خود را پاک جلوه دهد.

ارسال شده توسط: رضا در ساعت December 31, 2009 12:36 PM

من به عنوان مخالف جنبش سبز قبول دارم كه حساب اين جنبش از مجاهدين خلق جداست. ولي رفتار نابخردانه سران و هواداران جنبش موجب سر بر آوردن دشمنان مردم و كشور شده است. باور كنيد راهكاري كه اين جنبش براي پيگيري اهدافش برگزيده عاقلانه نيست و به ضرر همه شده است.
اين جنبش مي توانست در قالب يك شبكه اجتماعي معترض اما ملتزم به قانون ظرفيت هاي بزرگتري فراهم آورد. من هنوز از بي تدبيري سران اين جريان متاسفم چون با رفتارشان باعث شدند سرمايه اجتماعي ما به شدت كاهش يابد.
من اگر چه از لحاظ فكري و سياسي در جبهه مقابل هستم ولي اين ديدگاه را مشفقانه بيان مي كنم.
................................

م.ن: آقای فرید من فکر می کنم مشکل دقیقا از آنجا شروع شد که قدرت حاکم از چارچوب قانون خارج شد و تلاش کرد دست و پای مخالفان را به اسم قانون ببندد. یک شبکه اجتماعی در چارچوب قانون باید حزب داشته باشد روزنامه داشته باشد امکان ارتباط با مردم داشته باشد. مهم ترین حزب اصلاح طلب یعنی مشارکت از سال ۸۴ اجازه انتشار یک روزنامه ندارد.
راحت است که در مورد قانون حرف بزنیم ولی نمی شود که فقط مخالفان دولت ملزم به رعایت قانون باشند.

ارسال شده توسط: فريد در ساعت December 30, 2009 09:25 PM

Talking about MEK in Iraq their camp is almost empty (according to some reports) they were not allowed to go to west so where did the people living in the camp disappeared to. All signs are that a civil war is being planned int he corridors of many enemy countries or Iran. Surely no messages were learnt from history even as recent as Mossadeq. Evolution is always longer lasting and all the revolutions in the history have always failed. be it velvet, orange, anti shah or even green. they only end the nation backwards.

ارسال شده توسط: manzar در ساعت December 30, 2009 05:05 PM

در سیستمهای دموکراتیک ، یعنی آن چیزی که مردم ایران امروز دارن برای رسیدن به آن تلاش میکنند ، آنکس که پول بیشتر و سازماندهی بهتری دارد ، موفق تر است . برای فهمیدن بهتر میتوانید به نحوه ی مبارزه و پیروزی بوش در دو بار مبارزات انتخاباتی در امریکا نگاه کنید .

مجاهدین خلق هر دوی این عوامل را دارند . در فردای دموکراتیک ایران اتفاقن ، جناحهایی که امروز آنها را دست کم گرفته اند ، به شدت بهت زده خواهند شد .

ارسال شده توسط: مهین در ساعت December 29, 2009 10:42 PM

الهی من قربان وبلاگ خوشفونتتان بروم .کیف کردم دوباره نوشیتید و همچنین حال کردم که بر در شهر یک کم کوچولوی ما هم بعضی شعاعیر ( جمع مکسر شعار ) نوشته شد .
توپس باشید

ارسال شده توسط: muhammed در ساعت December 29, 2009 07:49 PM

زیبا بود. در ضمن بفرمایید که زیر فیلم های youtube اسپم نکنند.

ارسال شده توسط: اتننا در ساعت December 29, 2009 04:04 PM

نظر شما چيست؟


Remember personal info?