« ما به او محتاج بودیم او به ما مشتاق بود | صفحه اصلی | صبحانه »

سنگر گرفتن پشت تمثال امام

December 26, 2009 08:38 PM

امروز در میان لینک هایی که دوستان در گوگل ریدر گذاشته بودند یکی هم این عکس بود که سید حسن خمینی را با خط فاصله ای به کوتاهی قد و قواره احمد جنتی در کنار آیت الله خامنه ای نشان می داد.

khomeini.jpg

اولین سوالم این بود که این عکس تازه است؟ مال همین عاشورا؟ و یکی از دوستان لینک اصلی صفحه را فرستاد که تایید می کرد عکس مال شب تاسوعای امسال است. 

طبیعی است که آدم سوالش می گیرد که چرا؟ و همین رفیقمان جواب داد که شاید برای این که امنیت برنامه امشب را در جماران بگیرد. 
الان که زمان این مکالمه را نگاه می کنم می بینم حوالی همان ساعاتی است که جماران در محاصره نیروهای امنیتی و لباس شخصی بوده و طرفداران آقای خامنه ای با شعار مرگ بر ضد ولایت فقیه در کمال خشونت و در پناه نیروهای امنیتی در حال بر هم زدن سخنرانی آقای خاتمی بوده اند. 
بنیان گذار جمهوری اسلامی آخرین سنگری است که درون نظام برای سران جنبش باقی مانده بود و پیام روشن حمله امشب این بود که سنگر گرفتن پشت امام هم بی فایده است. حذف مخالفان اگر به قیمت در هم شکستن حریم بیت بنیانگذار انقلاب باشد کاری است شدنی. 

 اینها کارهایی است که بی اطلاع آقای خامنه ای انجام می شود؟ تاکنون ایشان نه تنها هیچ نشانه ای حاکی از نارضایتی از چنین برخوردهایی از خودشان بروز نداده اند که وقتش به مهاجمان ایول هم گفته اند. 

 به نظرم وقتش است مثلث موسوی، خاتمی، کروبی جای امن تری (اگر وجود دارد) برای مقابله با قدرتی که برای حفظ خود از نابود کردن هیچ چیز پروا ندارد پیدا کنند. سنگر گرفتن پشت تمثال امام کاربرد خودش را از دست داده است. 

masoome naseri | 08:38 PM

 

نظرخواهی

سلام
اتفاقا این مثلث نباید مرتکب این اشتباه شودند چون این آقایان هم همین را میخواهند
فکر کنید که یکی از این 3نفر از کشور خارج شود میدونید چه حجمی از تبلیغات کیهان و کیهانیان شروع میشود که اینان وابسته به غرب بودن و از این نوع
ما بیشماریم
یا حق
....................................
میم تون: من ننوشتم که این سه نفر از ایران خارج شوند.

ارسال شده توسط: فالوده شیرازی در ساعت December 27, 2009 01:13 PM

Hi, I being not an Iranian, probably see things differently from the iranians, what i see in the light of history is that Iranian nation has harmed it self more then its enemies have ever been able to do. Every part of the important turning point in the history of Iran is rsult of a defeat due to the treachery (GHADDAR) or stupidity of a group of people be it the Invasion of Alexander, the Arabs The mongols, the Turks, the Defeat of Mosadehk. There has aways been a group (Almost always the middlecass and the so called intelectuals) in this nation who has always played in the hands of the outsiders which has resulted in the defeat of the nation. However, when ever the nation has stayed together it has never been defeated. So i wonder what time is coming ahead when the Iranian Nation is Divided again. May Allah have mercy on this nation

ارسال شده توسط: Manzar در ساعت December 27, 2009 11:40 AM

نظر شما چيست؟


Remember personal info?