« فراوانی سبز | صفحه اصلی | برو به بزغاله هایت برس »

ایران چیکارش می کنه؟!

October 12, 2009 01:08 PM


من فکر می کنم سه نفری که به عنوان رهبران جنبش سبز از آنها نام برده می شود بازی تیمی خوبی را پیش می برند. با توجه به شناختم از خودمان فکر نمی کنم این کار اندیشیده شده باشد ولی دارد جواب می دهد. 


نوک حمله، شیخ مهدی کروبی است. بی خود نیست که اسمش را گذاشته اند مهدی با تعصب! او چنان توپ های سرکشی روانه دروازه می کند که چهارستون دروازه می لرزد و می بینیم که می لرزد. تا حالا چند تا گل هم زده که آخری اش همین نامه ای بود که بعد از اجلاس اخیر مجلس خبرگان به هاشمی رفسنجانی نوشت که چرا خبرگان به وظیفه نظارتی شان در مورد رهبر عمل نکرده اند. 

میانه میدان در دست میرحسین است. موسوی زلزله، بیانیه می نویسد، خط مشی می دهد، توپ توزیع می کند و حواسش به جناح های مختلف هست که تیم مقابل نفوذ نکند و از خط میانی نگذرد. 
آن آخر هم محمد خاتمی ایستاده است توی دروازه. دوربین زیاد روی او نمی رود چون بازی وسط میدان در جریان است ولی از همان ته گاهی داد و بیداد می کند که بروبکس دفاع مواظب باشند توپ طرف محوطه هجده قدم نیاید. چند باری هم پریده است بالا و مانع از چند گل حتمی تیم حریف شده است.
به نظرم کلا تیم خوبی است چون تا اینجا نشان داده اند که بهترین دفاع حمله است و توی لاک دفاعی فرو نرفته اند. 
تا وقتی سوت پایان را بزنند خیلی راه مانده است. این بازی توپ جمع کن و بوق چی و تماشاچی و غیره و ذلک هم دارد خودتان نگاهی به میدان بیندازید پیدایشان می کنید. ما هم که موج مکزیکی از خودمان صادر می کنیم.masoome naseri | 01:08 PM

 

نظرخواهی

اساسی چسبید. دست مریزاد.

ارسال شده توسط: مسیح علی نژاد در ساعت October 13, 2009 10:55 PM

جالب بود ، شما مثل اینکه فوتبال زیاد نگاه میکنی !!

ارسال شده توسط: محمد حسین حسینی در ساعت October 13, 2009 01:38 PM

بازی سرگرم کننده‌ای است. و چون پس از سوت پایانی داور بازی می‌کنند می‌توانند تا هر وقت که سرگرمشان می‌کند بازی کنند. این بازی را خوب می‌شناسند. پس از آزادی خرمشهر هم آنقدر به بازی سرگرم کننده خود ادامه دادند تا با جام زهر بر دست پیر مرد به سرگرمی خود پایان دادند. و اگر می‌بینی خودشان در میدان می‌دوند تنها برای آن است که توانایی واگذاری بازی به نسل پس از خود را نداشتند. هیچ یک. بازی نسلی را هر سه باخته‌اند. دیری است. هم برای خود و هم برای نسل بلافصل خود. نسل بلافصل آنها چرا اقدام رهایی‌بخش نداشت؟ پرسش این است. و شما بایستی برای آن پرسش پاسخی بیابید. و بدانید که در کجای میدان هستید. آنها با فرستادن کودکان به میدان جنگ در سرگرمی شش ساله خود دشواری چندانی نداشتند.

ارسال شده توسط: هوشنگ در ساعت October 12, 2009 11:06 PM

سلام بر حضرت معصومه
بسیار عالی بود بسی لذت بردیم

ارسال شده توسط: seraj در ساعت October 12, 2009 07:17 PM

خط میانی و حملشون ظاهراً بد نیست. اگر چه تاکتیکشون منسوخ و مربوط به دوران امامه!
اما یک نفر حتماً باید دروازه بان که خاتمی هست رو بگیره. او تخصصش توی گل به خودیه! :)

ارسال شده توسط: سعید در ساعت October 12, 2009 06:03 PM

می دونی که طرفدارهای حریف نشستن می گن: رو به رو آماده باش!. اما این تیم( خاتمی موسوی کروبی) شیرانه یا علی مدد... راستی چند چندیم؟

ارسال شده توسط: sahar در ساعت October 12, 2009 03:50 PM

نظر شما چيست؟


Remember personal info?