« می/ نمی توانیم عوض شویم | صفحه اصلی | فراوانی سبز »

اگر ایران به بمب برسد، دنیا به آخر نمی رسد

October 6, 2009 09:29 PM


جلد شماره تازه نیوزویک به برنامه هسته ای ایران اختصاص دارد همراه با گزارش مفصلی در همین مورد. در نسخه کاغذی گرافیک صفحه بندی این صفحه ها سبز است. حتی بمبی هم که طراحی شده سبز است که یک کبوتر سفید دارد از آن بیرون می آید. و عکسش را این پایین گذاشتم چون توی نسخه آن لاین پیدا نکردم.

newsweek.jpg

 


این هم گزارش فرید زکریا که می گوید فردای روزی که ایران به بمب اتمی دست پیدا کند شاهد حمایت گسترده از حکومت ایران خواهیم بود.

nw.jpg

masoome naseri | 09:29 PM

 

نظرخواهی

تمامی گفته های امریکا و غرب دوغ است
چی کسی اولین بمب را امتحان کرد در صحرای نوادا ایالت نوادا امریکا؟
چه کسی اولین بمب را در زاپن انداخت و هزاران مردم را به خاک سیاه نشاند؟
چه کسی از منع گسترش سلاحات اتمی صحبت می کند؟ کشوری که به فرانسه و اینگلند و اسرائیل برای ساخت بمب اتم کمک کرد؟
کشوری که در تاریخ 230 ساله اش تمامی جنگ های روی زمین را راه انداخت امریکا لعنتی جنگ جهانی اول دوم ویتنام افغانستان عراق و هدف بعدی چیست؟
با شرایط در خاورمیانه ایران شایستگی تمامی برای این سلاح را دارد ما هم یک روزی بمب هیدروزنی خودمان را روی اقیانوس امتحان خواهیم کرد کشوری با سابقه 2500 سال پادشاهی صلاحیت این را دارد.

ارسال شده توسط: کام در ساعت October 31, 2009 06:00 AM

ایران فکر نمی کنم طی سالیان اخیر با این روش های غیر علمی بتواند به بمب اتم دست یابد و به احتمال زیاد فعالیت های غیر علمی ایران و بویژه پنهان کاری هایش منجر به یک فاجعه خواهد شدکه جبرانش بسیار پر هزینه خواهد بود
آقای فرید زکریا زیاد خوش بین نباشند
پیش بینی می شود ایران قبل از رسیدن به بمب اتمی با یک فاجعه اتمی مواجه خواهد شد.و گس از آن با محکومیت شدید جهانی مواجه خواهد گردید.البته آرزو می کنم چنین فاجعه ای رخ ندهد.

ارسال شده توسط: عزیز برهانی در ساعت October 13, 2009 10:38 AM

یک قسمت رو فکر کنم اشتباه نوشتید... توی مقاله می گه فردای روزی که به ایران حمله بشه شاهد حمایت گسترده از حکومت ایران خواهیم بود، نه فردای روزی که ایران به بمب هسته ای دست پیدا کنه.

ارسال شده توسط: میم در ساعت October 10, 2009 04:11 AM

نظر شما چيست؟


Remember personal info?