« درباره سوال مهم این روزها: حالا چه می شود؟ | صفحه اصلی | تجربه های یک روز اشک آور »

پارازیت

June 20, 2009 10:56 AMالو ...الو... سلام  
سلام تو قطع و وصل می شود عشقم
صدای اقیانوس در تلفن می پیچد
نترس هق هق تو در صدای اقیانوس و پارازیت گم می شود
من چیزی نمی شنوم
 
الو  بله اینجا هوا خوب و گرم است
پیشتر می رفتیم زیر سایه ای خلوت می کردیم 
اما حالا فصل آفتاب نشینی است

الو اینجا هوا خوب است
خیابان هایی که به سمت خانه می روند خلوت اند
بزرگراه هایی که مرا به جهان وصل می کنند بسته اند

الو ...الو... صدا نمی رسد
خبر نمی رسد
عشق! قطع کن 
بعدها می نشینیم و این روزها را مفصل گریه می کنیم

الو اینجا آخر خرداد است 
بهار دارد ته می کشد
الو آنتن ندارم
بله هوا خوب است 
۴۰ درجه زیر صفر
آخر خرداد ۱۳۸۸

masoome naseri | 10:56 AM

 

نظرخواهی

یاران به عبارت

" با شما بگویم و از شما بیاموزم"

در بیانیه شماره 5 میرحسین دقت کنید!

و این است ویژگی یک رهبر راستین که صادقانه می گوید از شما بیاموزم. مقایسه کنید با ولایت نکبت خامنه ای و دولت و لات و لومپن های آن که همیشه آمرانه با مردم حرف می زنند و آنان را تحقیر می کنند.

" بر عهده خویشتن می‌بینم که آنچه را باور دارم با شما در میان بگذارم، با شما بگویم و از شما بیاموزم، باشد كه رسالت تاریخی‌مان را از یاد نبریم و شانه از بار مسئولیتی که سرنوشت نسل‌ها و عصرها بر دوش ما گذاشته است خالی نکنیم."

http://kalemeh.ir/vdcf.cd1iw6dexgiaw.html

ارسال شده توسط: آرش در ساعت June 20, 2009 08:21 PM

من به عنوان فرماندۀ بازنشستۀ یک گردان زرهی در ارتش ایران که تمام طول 8 سال جنگ را در جبهه ها خدمت کرده ام، پیشنهاد می کنم برای مقابله با حملات باید جمعیت در حال راهپیمایی نوعی گارد ایجاد کند. به این شکل که 1- تودۀ جمعیت به شکل صفوفی درآیند مانند صفوف نماز جماعت یا صفوف رژۀ نظامیان، بعد افراد هر صف در حالی که پهلو به پهلوی هم پیش می روند، دست های هم را بگیرند و دیوار انسانی تشکیل بدهند. به این ترتین تودۀ بی شکل تبدیل به هزاران صف می شود که به راحتی در هم نمی شکند و پراکنده نمی شود. 2- افراد نیرومندتر در صف اول و آخر و منتها الیه راست و چپ همۀ صفوف قرارگیرند تا جمعیت بهتر محافظت شود. 3- پیشنهاد می کنم خانم ها و آقایان بدون اینکه از هم جدا و دور بشوند، صفوف جداگانه ای تشکیل دهند و یک در میان یک صف از زنان و یک صف از مردان حرکت کند. 4- نظام ظرفیت کشتن مردم را ندارد. اگر این ها با کودتا روی کار آمده بودند امروز ما را می کشتند ولی این ها با انقلاب مردمی آمده اند و نمی توانند به سوی همین مردم شلیک کنند. کتک خوردن هم ترس ندارد. امروز روزی سرنوشت ساز است. به همۀ دوستان و آشنایان و فامیل و همکاران و هم کلاسی ها بگویید که بیایند. یک سرهنگ بازنشستۀ لشکر ... زرهی شنبه 30 خرداد 1388

ارسال شده توسط: simin در ساعت June 20, 2009 02:09 PM

فقيه، اگر يك كلمه دروغ بگويد، يك قدم بر خلاف بگذارد، ولايت ندارد. ( امام خمينى، صحيفه امام، ج‏11، ص‏306) با هرگونه انحراف فكرى يا عملى، شخص به صورت قهرى معزول است و پيش از آن‏كه مردم به عدم صلاحيّت وى رأى دهند، خود به‏خود ساقط مى‏شود و البته مردم هم بايد قدرت را از دست او بگيرند. (امام خمينى، صحيفه امام، ج‏11، ص‏306)

ارسال شده توسط: khas در ساعت June 20, 2009 12:51 PM

نظر شما چيست؟


Remember personal info?