« برای روزایی که دمغی: آبجیز و بنیامین ۸۸ | صفحه اصلی | تأمل در تیمز »

در باب تولرانس پاسداران

May 3, 2009 02:12 PMمن آدم خوش اخلاقی هستم! قولهایم دیر و زود دارند اما سوخت و سوز ندارند.

 به گفتگو هم معتقدم. کلا فکر می کنم یک جورهایی دموکراسی یعنی اعتقاد به حق گوناگون فکر کردن و گوناکون بودن و با این تعریف دموکراسی خوب چیزی است. 
این یک جور تیریپ زنده باد مخالف من است.
فی الواقع جو دوم خرداد هنوز مرا جدی تر از خود خاتمی گرفته و ول نکرده است! 
بر همین مبنا با این که وبلاگ پاسداران را به طور معمول نمی خوانم وقتی آقای پاسداران در کامنت دونی وبلاگم نوشت که از من دعوت کرده است در مورد براندازی بنویسم رفتم سرزدم و دعوت را قبول کردم.
 ین همه بازی وبلاگی باربط و بی ربط هست این هم یکی از آنها.
بالاخره با دو هفته تاخیر روز ۲۱ آوریل پست مورد نظر آقای پاسداران را با عتوان خط فاصله جمهور و جمهوری اسلامی نوشتم و منتشر کردم.
 با این که ته پست نوشته ام که این را در اجابت دعوت ایشان نوشته ام تا این لحظه حتی لینک مطلب را در وبلاگشان منتشر نکرده اند.  
من نمی گویم حرفی زده ام که جواب ندارد ولی بد نبود اگر ایشان دست کم می نوشت این مزخرف را این بنده گمراه خدا در پاسخ به دعوت من نوشته ولی به این دلایل مزخرف گفته است. 
خب شاید آن طور که ایشان خواسته بودند من "بشدت با مستندات و شواهد متقن" صحبت نکرده ام!masoome naseri | 02:12 PM

 

نظرخواهی

به گمانم فرق شمای معتقد به دموکراسی و صحبت و دلیل آوردن و منظور یکدیگر رو فهمیدن و چیز یاد گرفتن و تصحیح کردن خود و بزرگ شدن با یک مطلق نگر بدون فکر که به زور همه باید حرفش رو قبول کنند کلا در همین باشه.

ارسال شده توسط: لوبیا در ساعت May 8, 2009 11:51 PM

اگه من تو دنيايي حقيقي درست به اندازه ي ساكنين احتمالي يك جزيره ي متروك روابط اجتماعي داشته باشم و

اگه نخوام تبليغات وبلاگ ام رو بدم به بلاگفا تا در كنار تبليغات جومونگ و مرد دو هزار چهره نشون اش بدن و اگه كارت هاي تبليغاتي زدن براي وبلاگي كه ده تا پست بيشتر نداره همون طور كه به نظر شما ، به نظر خودم هم مضحك بياد و اگه بيشتر از اين نتونم بدون خواننده ادامه بدم و اگه همچنان اصرار داشته باشم كه ادامه بدم بايد چي كار كنم ؟
تصديق مي فرمائيد كه چاره اي نداشتم جز اينكه به شيوه اي نه چندان متفاوت با تريپ " عجب وبلاگي داري ؛ بعداً مي خونم اش ، هر كس به من سر نزد خر است!" از قسمت نظرات وبلاگ شما و ديگران سؤاستفاده كنم.
نمي دونم چرا سيستم وبلاگ اين طوري است ! مثل هنرمندي مي شي كه بايد شروع كنه روي سن براي خود اش اجرا كردن تا شايد يك عده اي خبردار بشن و يك عده اي از اون عده تمايل داشته باشن و يك عده اي از اين عده ي اخير علاوه بر تمايل حال هم داشته باشن و براي تماشا بيان !
..................................................

میم نون: آرزو جان من الان دیدم که تو تازه یازده تا پست نوشتی و یک ماهه که شروع کردی به وبلاگ نوشتن. خب می تونم بگم که این خیلی زوده برای معروف شدن. اونم این وسط که این همه وبلاگ هست. بنابراین ادامه بده بنویس

ارسال شده توسط: آرزو بناب در ساعت May 4, 2009 08:55 AM

از تو بعید بود دعوت آن بچه بی مغز را جدی بگیری و حالا هم شاکی شوی.

ارسال شده توسط: sam در ساعت May 3, 2009 07:38 PM

نظر شما چيست؟


Remember personal info?