« گوگل آرزوهای عاشقانه شما را برآورده می‌کند | صفحه اصلی | از انتخابات حرف بزنیم و بشنویم »

تنور داغ انتخابات در این ترنت

February 18, 2009 12:46 AM


ماههای آینده تا تابستان هشتاد و هشت ماههای سختی برای آقای خاتمی و من خواهد بود! پیش از این و در انتخابات پیشین از نزدیک حرص میخوردم و حالا باید از راه دور این کار را بکنم و باور کنید
خیلی فرق است بین این دو. دست
کم آنجا میتوانم لایو، غر بزنم.

هی سعی میکنم به انتخابات فکر نکنم اما دعوتنامههای فیس بوکی برای عضو شدن در گروه ساپورت خاتمی فور الکشن 2009 نمیگذارند. کانال را عوض میکنم کمی گودربازی کنم آنجا هم نوشتههای آق بهمن و آرش و حامد و سمیه و دیگران هستند. آن را هم بی خیال بشوم خبرهای انتخاباتی هر روز بیشتر و بیشتر میشوند. خلاصه، آقای خاتمی از در و دیوار زندگی آنلاین من بالا میرود.

نشستهام وسط این همه پریشانی سیاسی سعی می کنم فکر کنم. میم نون سی و سه ساله میگوید: خاتمی "تنها راه موجود" است.... خاتمی "تنها راه موجود" است.... خاتمی "تنها راه موجود" است. میم نون بیست و سه ساله میگوید: آخر تنها راه موجود که "راه" نیست.

میم نون سی و سه ساله میگوید: تو بزرگ شدهای خاتمی هم همینطور، بنابراین اینبار "انشاالله" متفاوت عمل خواهد کرد. میم نون بیست و سه ساله میگوید: همین اول کار ببین عارف را گذاشته رئیس ستاد انتخاباتی این خاتمی درست بشو نیست که نیست.

میم نون سی و سه سال میگوید همین که پس فردا یک بابایی رئیس جمهور بشود که  تو دست کم نگران نباشی حرفهایی بزند که هر روز از سایتهای جوک و سرگرمی سر دربیاورند و سر و وضعش به یک رئیس جمهور بخورد کلی است. میم نون بیست وسه ساله میگوید: کام آآآآآآآآن! دفعه پیش  از دل تیپ فشن خاتمی، آخرش احمدی‌نژاد با آن کاپشن و سر و وضع سر درآورد. این شکلی اتفاقا تیریپ  آقای رئیس جمهورمان هوی‌تر است!

هر دو میم نون را خفه می‌کنم و می‌گویم من می‌دانم که آقای خاتمی چنان‌که تا الان هیچ قولی برای تغییر در عملکرد سیاسی‌اش نداده و در عمل هم کار متفاوتی نکرده (غیر از انتظار طولانی اعصاب‌خرد کن اعلام نامزدی اش که شاهکار بود) از این به بعد هم به احتمال قریب به یقین، همین‌طور خواهد بود. اما باز هم می‌دانم گاهی وقت‌ها "هیچ کاری نکردن" به سبک یک رئیس جمهور خیلی بهتر از "کاری کردن" به سبک آن دیگران است.


آقای خاتمی من می‌دانم سخت است ولی لطفا در یکی دو پرده کاری بکن که دل سی وسه ساله ما کمی بیست و سه سالگی کند. ما طبق رده‌بندی‌های سازمان ملل هنوز جوانیم.
...............
 بقیه اش را بعدا می نویسم اینجا وبلاگ است.masoome naseri | 12:46 AM

 

نظرخواهی

سلام

مقاله‌ای در مورد انتخابات پیش رو نوشته‌ام . خوشحال می‌شوم ببینید.

با احترام

.............
میم نون: سلام دوست عزیز لینک شما را برای دوستان فرستادم. ممنون

ارسال شده توسط: آریا در ساعت March 4, 2009 12:23 AM

تحریم واعتراض به رژیم این تنها راه واقعی است ! دیگر راه حلها درواقع بعد از سی سال تجربه با این رژیم یک نوع خود فریبی است برای فرار از یک کار اساسی ! تحریم اعتراضی ! این راه حل است وگرنه در حکومت سگ زرد برادر شغال است

ارسال شده توسط: حسن در ساعت February 24, 2009 10:22 AM

جالب بود
راستی الان چند سالته؟
:)

ارسال شده توسط: امیر مجیری در ساعت February 20, 2009 12:11 PM

درود

همیشه فکر می‌کردم نویسنده این تارنگار یک آقا باشه.
نه اینکه خانما بد می نویسناااا.عالی می‌نویسید.

ارسال شده توسط: neda در ساعت February 18, 2009 08:43 AM

نظر شما چيست؟


Remember personal info?