« از نوفل لوشاتو تا ورسای؛ گفتگو با ابوالحسن بنی صدر | صفحه اصلی | تنور داغ انتخابات در این ترنت »

گوگل آرزوهای عاشقانه شما را برآورده می‌کند

February 13, 2009 06:10 PM

چند وقت پیش یک شاعر خیلی بزرگ در شعری با عنوان "آیفون" نوشته بود: آیفون، تکنولوژی تازه‌ای است که هر دقیقه می‌تواند بگوید من کجای جهانم، در کدام خیابان ، کدام کوچه ، یا در کدام بن بست، اما تکنولوژی بیهوده‌ای که نمی‌گوید تو کجایی! (باور کنید خیلی مهم است که بدانی "او" دقیقا الان کجاست).

 

latitude1.jpg

 

 خب کاش شعر دیگری می‌گفتم، آرزوی بزرگتری می‌کردم، چون گوگل ثابت کرد که تکنولوژی، بیهوده نیست و می‌تواند آرزوهای آدم را، حتی آرزوهای عاشقانه آدم را محقق کند.

گوگل لاتیتیود، شاهکار تازه‌ای  از گوگل است که به شما امکان می‌دهد رد آدم‌ها را روی نقشه با شماره تلفن‌شان بگیرید. شاهکار نیست؟ برای همین است که گوگل، عشق دوم من است. از بس این بچه باشعور و خوش فکر است!


masoome naseri | 06:10 PM

 

نظرخواهی

زیاد خوشحال نباش عزیزم، چون همین تکنولوژی به شما امکان میدهد تا جای خود را بر روی نقشه عوض کنید. یعنی به شما امکانمی دهد دروغ بگویید. گوگل دروغ های عاشقانه شما را برآورده می کند.

ارسال شده توسط: علیزاده در ساعت February 28, 2009 12:38 PM

این خبر خبرگزاری فارس و بخون :
". . . بر اساس اين گزارش ، هوگو چاوز كه با راي مثبت مردم به اين اصلاحيه، خواهد توانست انقلاب اجتماعي خود در ونزوئلا را همچنان به پيش ببرد و از قشر ضعيف و فقير اين كشور حمايت نمايد، پس از پايان راي‌گيري، پيروزي بزرگ خود را در ميان حاميان سرخپوشش جشن گرفت و به آنها وعده داد كه در انتخابات سال 2012 خواهد توانست مجددا رياست جمهوري اين كشور را بدست گيرد.
طبق اعلام نتايج اوليه شوراي انتخابات ملي ونزوئلا، چاوز توانست 54/36 درصد از آراء مردمي را كسب نمايد در حالي كه اپوزيسيون اين كشور كه شديدا مخالف سياستهاي دولت و بويژه رئيس جمهوري هستند تنها به 45/63 درصد از آرا دست يافتند..."
آرا برعکسه ! بالاخره کی پیروز شده ؟
اینم لینک خبر :
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8711142011

ارسال شده توسط: حمید در ساعت February 16, 2009 09:00 AM

حالا نمی شه آرزوهای زبانی هم بکنی؟
فارسی هم بخونه...
...................
میم نون: اینجا دیگه پای بازار و بیزینس میاد وسط متاسفانه بازار ایران برای این کمپانی ها جذاب نیست که براش هزینه کنند.

ارسال شده توسط: حمیرا در ساعت February 16, 2009 01:38 AM

هیه

این صدای ذوق ما بود!

ارسال شده توسط: بهروز بهرامی در ساعت February 14, 2009 09:25 PM

حتما باید تا ماتحت ما را امشب میسوزوندی چقدر جالب بود برام که ببینم نتیجه اش چی میشه...یهم یادم اومد توی ایران و بعدشم پیغام روی صفحه...یکی طلبت
.......................
میم نون: من چنین قصدی نداشتم حالا دیگه پیش اومده! :)

ارسال شده توسط: بهزاد ج در ساعت February 14, 2009 08:44 PM

نظر شما چيست؟


Remember personal info?