« وقتی همه خودمان را به خواب زده‌ایم | صفحه اصلی | گفتگو با ابوالحسن بنی‌صدر، اولین رئیس جمهوری ایران بخش نخست »

نشریه‌ای روی دکه اینترنت

February 6, 2009 02:19 AM

"ایرانین جورنالیستز" یا "روزنامه‌نگاران ایرانی" اسم نشریه‌ای است که تازگی‌ها روی دکه اینترنت فارسی زبان آمده است. گردانندگانش چند نفر روزنامه‌نگارند که امیدوارم نذر کرده‌ باشند به اندازه مطالبی که تا حالا در روزنامه‌های دیگر منتشر کرده‌اند و حق التحریر نگرفته‌اند اینجا بنویسند. به این ترتیب می‌توان مطمئن شد روزنامه شان حالا حالاها منتشر می‌شود!

اولین شماره‌شان درباره مد بود، شماره دوم درباره بازیافت و شماره سوم درباره مهمانی ایرانی و برای پیدا کردن نسخه تازه‌اش باید ویلون و سیلون اینترنت بشوید چون آدرس درست و درمانی ندارند و هربار در آدرس یکی از اعضای تحریریه منتشر می‌شود. این آدرسی هم که الان لینک دادم مال یکی از شرکاست.

همین نکته،یکی از نشانه‌های "از بیخ روزنامه‌نگار" بودن دست اندرکاران‌اش است. اگر سیستم را می‌دادند دست "حاجی" حالا یه دفتر شیک تو جردن و یک آدرس مقبول توی اینترنت داشتند.
دوستان عزیز هیات موسسان روزنامه "ایرانین جورنالیستز"! بعد از اظهار ارادت و اینا، حالا درست است که این کارتان یک مقدار زیادی ساختارشکنانه است و معانی و مفاهیم زیادی دارد ولی خب این طور هم نمی شود ملت را سفیل و سرگردان کرد. بروید یک زیرپله ای چیزی در بلاگ اسپات اجاره کنید یک نسخه از این نشریه وزین را آنجا هم بگذارید.
با درک همه مشکلاتی که انتشار همین دو صفحه دارد فکر می کنم، در عصر مولتی مدیا بازگشت به کاغذ اخبار آن هم از شما که آن لاین جورنالیستز هستید، یک کمی یک جوری است.
در ضمن اگر شما، بله خود شما، هم یکی از "ایرانین جورنالیستز" هستید و علاقه مندید با این نشریه همکاری کنید باید تشریف ببرید فیس بوک، اگر عضو نیستید عضو شوید، لینک های سمت راست، روی گروپز کلیک کنید و بگردید دنبال iranian journalists
بله خب دسترسی پیدا کردن به این نشریه کمی سخت است ولی قول می دهم که این دو سه شماره دست کم به خواندنش می ارزد.

masoome naseri | 02:19 AM

 

نظرخواهی

نظر شما چيست؟


Remember personal info?