« آگهی استخدام | صفحه اصلی | اینجا تهران است »

یا نامبر وان باش یا اصلا نباش!

August 1, 2008 09:22 PM


اگر آدم قرار است یک موجود متوسط باشد بهتر است اصلا نباشد. این فکری بود که چند روز پیش بعد از بیرون آمدن از سینما و تماشای فیلم آنی لی‌بوویتز: زندگی از میان لنز به سرم زده بود.

 Leibovitz.jpg

از خانم آنی لی‌بوویتز خیلی خوشم آمد نه فقط برای این‌که نامبر وان بوده  و هنوز هم هست، به نظرم آدم باشعوری بود.  این‌که بلد باشی سوژه را بفهمی، با سوژه بی رحم باشی حتی اگر جسد یک مرده عزیز باشد، سوژه را حتی اگر ملکه بریتانیا باشد چنان بچرخانی که خود خودش باشد کار آسانی نیست.

دنباله این لینک را بگیرید می‌توانید بخش‌هایی از این فیلم را ببینید. هم‌چنین فیلم کوتاهی از عکاسی‌اش از ملکه بریتانیا، همین‌طور چیزهای بیشتری در ویکیپدیا درباره‌اش بیابید و این عکس جان لنون روی جلد رولینک استون، دمی مور روی جلد ونیتی فیر و این یکی عکس آنجلینا جولی و خال‌کوبی‌هایش را هم ببینید.
این مطلب و عکس را هم از وبلاگ سک سوالیته در هنر یافتم که باید سر فرصت خود وبلاگ را هم ببینم.


masoome naseri | 09:22 PM

 

نظرخواهی

سلام خانم ناصری خوشحالم که امیدت رو از دست ندادی و مینویسی و ما هم ?یلتر رو می پیچونیم میایم میخونیم و لذتش رو هم میبریم.کم کم پیش بسوی مینیمال نویسی دیگه؟راستی گله هم دارم ما میائیم اما شما نمی آئید به وبلاگ من حالا به خاطر دوست قدیمیت(دختر عموی من:دی)سری بزنید لاقل ما هم خرسند شیم از حضورتان.ما همچنان هستیم اینجا شما رو هم در لینک دوستان گذاشتیم تا کور شود چشم هر کس که ?یلتر میکند.

ارسال شده توسط: peyman akbari در ساعت August 7, 2008 08:50 AM

نظر شما چيست؟


Remember personal info?