« درباره یک نفر که اسمش شاه‌بیگم پولادی بود | صفحه اصلی | یا نامبر وان باش یا اصلا نباش! »

آگهی استخدام

August 1, 2008 08:37 AM


حالا توی این هاگیر واگیر، دوستی آمده کامنت گذاشته که: تو رو ارواح خاک مادربزرگت، یه فکری به حال فیلترینگ وبلاگت بکن!به این می‌گویند استفاده ابزاری از اموات ولی خب من برای فیلترینگ وبلاگم چه می‌توانم بکنم؟

به وزارت فیل‌ترینگ عریضه داده‌ام که بی نتیجه مانده است. گفتم مشکل این وبلاگ چی بوده؟ هنوز بعد از یک ماه جوابی نیامده است. دوستی می‌گفت هنوز دنبال مشکل می‌گردند.

بعضی‌ها وعده دادند که در درست شدنش همکاری کنند و نکردند. به بعضی‌های دیگر گفتم بیائید درستش کنید حق و حساب‌تان را هم می‌پردازم اما تا این لحظه خبری نشده است، کی بود در مورد رشد تعداد بیکاران جامعه حرف میزد؟

یک دامین تازه خریده‌ام که این را بفرستم روی آن یکی آدرس که هنوز خودم جرات نمی کنم وارد مذاکره با کدهای اچ تی ام ال بشوم. تا دلتان بخواهد وعده شنیده‌ام اما دریغ از یک جو عمل.

خلاصه به یک آدم چشم و دل پاک برای ترمیم وبلاگ‌ فیل‌تر شده‌ام نیازمندم. حق الزحمه‌اش را هم با نرخ تورم 50 درصد پرداخت می‌کنم. علاقه‌مندان لازم نیست سابقه کار و سوء‌پیشینه ارائه کنند فقط کافی است ای‌میل بزنند تا مذاکره کنیم.


masoome naseri | 08:37 AM

 

نظرخواهی

بی خیال بابا اینجا بیشتریا ?یلترشکن دارن .اما می تونی عین سایت ایران ترانه هی آدرس عوض کنی . مخاطباش هم به این وضع عادت کرده اند .

ارسال شده توسط: سایه در ساعت August 3, 2008 05:15 PM

خانم خیلی خوب مینویسی.هر مطلبت برای خودش یک قصه است شعر ها هم آدم هی می خوندشون.د?عه پیش گ?تم شعر آخری کمی شبیه شعر های ترجمه شده است امااین ازقدرت اش کم نکرده.الغرض لذت بردم ممنونم.
............................
میم نون: بسیار زیاد مرسی از تعری? و تحویل و اینها!

ارسال شده توسط: م. در ساعت August 2, 2008 08:54 PM

نیازی به تغییر دامین نیست تماس بگیرید راهنماییتون کنم چی کار کنید.

ارسال شده توسط: Mansour در ساعت August 1, 2008 08:50 PM

اگه بخواین من میتونم انتقال هاست رو براتون رو همون دامنه که خواستین انجام بدم. در ضمن برای این کار چشم و دل پاک بودن هم لازم نیست چون از اطلاعاتتون میتونید بکاپ بگیرید وبرای اینکه دامنه رو ندزدم محدودیت دسترسی بذارید.برای مذاکره رو مسنجر همین میل میتونید پیام بذارید.
.............
سلام
خیلی خیلی مرسی از پیشنهادتون.

ارسال شده توسط: AmiR در ساعت August 1, 2008 02:50 PM

نظر شما چيست؟


Remember personal info?