« بدحجابیم دیگر تعارف نداریم! | صفحه اصلی | پیشنهاد »

ترکیدگی ادیتورم

May 9, 2007 03:07 AM


ادیتور وبلاگ من به دلیل فعل و انفعالات هسته‌ای دچار ترکیدگی شده است. به همین دلیل دو تا مطلب اخیرم ورپریده‌اند. کم کم دارم از دست این سرور عزیزم خسته می‌شوم و به فکر اسباب‌کشی به بلاگ اسپات می‌افتم.

نمی‌دانم بقیه دوستان دات کام هم به این درد دچارند یا فقط قرعه فال به نام من بیچاره زده‌اند؟ گرچه قرار بوده بیست و چهارساعته درست شود اما هنوز نشده. علی‌ایحال این دفعه به خودم قول داده‌ام که اگر تا آخر این هفته درست نشد یک کمپین علیه شرکت محترم «صاب سرور»! راه بیندازم و علیه‌اش پتیشن بنویسم و از فعالان جامعه مدنی آنلاین امضا بگیرم.


admin | 03:07 AM

 

نظرخواهی

خبری از این صاب سرورتون نشد؟ ؛)

ارسال شده توسط: مجتبی در ساعت May 11, 2007 01:42 AM

سلام... دو تا مطلب قبلیت لینک هر دوشون کار می کنه که... چطور این جا نمی ان پس؟ دوباره کپی پیستشون کن، خیلی قشنگ بودن به خصوص آخرین نوشته ات که عجیب وص? حال بود :)

............
صاب سرورمون! ?رمودن برمی گردونن اون مطالبو سرجاش منم منتظر نشستم

ارسال شده توسط: مجتبی در ساعت May 9, 2007 06:19 PM

اولا که بیشتر از دو تا پست پریده،تقریبا تمام مطالب دوره جدیدت ر?تن به ابدیت...دوما :تو هم با این سرورت...

ارسال شده توسط: مهدی محجوب در ساعت May 9, 2007 05:17 PM

بی خیال خانوم
این مطلب خانوم جیم و ب مال خیلی وقت پیش است.چرا وبلاگتان این طوری است
آن سوژه سوخته هم همینطور
برای ادیتورتان متاس?م

ارسال شده توسط: آساره در ساعت May 9, 2007 04:26 PM

در مورد پست قبليتان، با آنكه حر? آقاي هنوزآبادي از لحاظ شرع درست است. اما قوانين ج.ا در اينجا امايي دارند. "اگر قاضي يقين پيدا كند كه زناي محصنه رخ داده نيازي به شاهد نيست!!!!!!!!!" وگرنه از لحاظ شرعي اثبات اين قضيه اصلا امكان ندارد. چون شاهد عادل را ?قها در حد صحابه پيامبر مي‌دانند و ضمنا هيچ كسي اينكار را در مقابل چشمان ديگران انجام نمي‌دهد. به واقع قانون‌گذار براي اينكه امكان صدور حكم وجود داشته است به علم قاضي تكيه كرده‌است. به واقع دست قاضي در مسايل مربوط به س ك س يا از اين دست بسيار باز است.

ارسال شده توسط: dr jack در ساعت May 9, 2007 04:35 AM

نظر شما چيست؟


Remember personal info?