« با اهالی فرهنگ! | صفحه اصلی | بنیامین و زن پلنگ نما در دانشکده علوم اجتماعی! »

سوسمارها و زرافه ها و ضابطیان ها

May 10, 2006 07:50 PM

روزی روزگاری روزنامه نگار خودبامزه بینی! بود که ته مصاحبه هایش از طرف می پرسید: اگر یک زرافه داشتید چکار می کردید؟ و مصاحبه شونده ها هم جواب های بامزه می دادند.
او این سوال را از خیلی ها از جمله حسنی امام جمعه ارومیه، جمیله کدیور، ارحام صدر، فریدون مشیری، م.آزاد،،بهزاد نبوی و ... پرسید.

بعد که خیلی احساس بامزگی کرد از مصاحبه شونده ها می پرسید اگر یک سوسمار بودید چه کسی را می خوردید؟ آیدین آغداشلو، گلی امامی،پژمان بازغی، نیکی کریمی، فاطمه معتمدآریا و کلی آدم دیگر هم به این سوالش جواب دادند.

مجموعه این تکه از مصاحبه های منصور ضابطیان با آدم های مختلف حالا منتشر شده است. اگر یک زرافه داشتم... و اگر یک تمساح بودم... کتاب هایی هستند که در هر کدام چهل تکه از چهل تا ازگفتگوهای منصور با آدم های مختلف را می توانید بخوانید و با توجه به این که قیمت هر کدامشان 1500 تومان است می ارزد که بگیرید و بخوانید و نگه دارید یا هدیه اش بدهید. این کتاب ها را انتشارات آفتابگردان منتشر کرده و با سر زدن به غرفه چلچراغ در نمایشگاه مطبوعات می توانید هم این دو تا را بخرید هم تقویم و پوستر و فیلم شب مردی با عبای شکلاتی را بخرید و هم به صورت رایگان از تماشای باغ وحش چلچراغ لذت ببرید!
* این یک آگهی بازرگانی است که منصور ضابطیان به جای پول دو جلد از همین کتاب ها را بابتش داده است.

masoome naseri | 07:50 PM

 

نظرخواهی

بهترینی!!!!!!!!!!!!

ارسال شده توسط: Kiana در ساعت September 10, 2007 11:21 AM

in mansour khan gole!faghat chera harkari mikonam weblogesho nemiabam?!!!(nago to 40cheragh zadin khob eshtebahe labod !!!!!)salam e shahrzad o behesh beresoooooooooon

ارسال شده توسط: shahrzad در ساعت June 1, 2006 10:18 AM

سلام...همیشه وبلاگت رو میخونم...واسم جالبه..نوشته هات...قالب...حتی اون عکس بالا و اسم وبلاگت...همه...یه وبلاگ گروهی دارم خوشحال میشم پیش ما بیایی...منتظرت هستم

ارسال شده توسط: pouya در ساعت May 11, 2006 12:07 PM

به هر حال اين هم يه راهه!
پاسخ حسني به سوال ظابطيان عاليه. تو رو خدا يه بار جواب يارو رو اينجا بنويسين. البته شايد هم خودم نوشتم (الان ميرم كتاب رو ميخرم).
تاثير پستت عالي و سريع بود!

ارسال شده توسط: علي (باباي البرز) در ساعت May 11, 2006 11:29 AM

این آگهی ها را تو وبلاگ ننویسین که من دلم حسابی میسوزه من وقتی ایران بودم 40 چراغ میخوندم تو جشن رشت هم که ?کر کنم اولین تورتون هم بود با داداشیم شرکت کردم و از وقتی اومدم اینجا(نیویورک) دوستم همه شماره های 40 چراغ را برام ?رستاده ولی این کتاب را چه جوری گیر بیارم دیگه نمیدونم

ارسال شده توسط: پی براه در ساعت May 11, 2006 02:25 AM

بابا منصور خان ! "من و پری" هم حاضر است از این آگهی ها قبول کند ها. هر چه باشد هم آنلاین تر است و هم ?عالتر.

ارسال شده توسط: من و پری در ساعت May 11, 2006 12:42 AM

نظر شما چيست؟


Remember personal info?